Туристичка организација Врњачка Бања на 56. Међународном Сајму туризма у Новом Саду

Даниел Цоковић

Туристичка организација Врњачка Бања и ове године је заблистала на 56. Међународном сајму туризма у Новом Саду, одржаном од 27. до 29. новембра. Штанд Врњачке Бање привукао је велику пажњу посетилаца, који су се распитивали о предстојећим манифестацијама, новогодишњем програму и могућностима за ране резервације.

Туристичка организација Врњачка Бања већ пет година традиционално учествује на Сајму туризма у Новом Саду. Новосадски гости су, одмах после београдских, наши најбројнији посетиоци, па не чуди што је интересовање за наш штанд било огромно. Велики број посетилаца већ сада тражи календар дешавања за 2026. годину, који иначе представљамо на Сајму туризма у Београду, па смо их замолили за још мало стрпљења.  Велико интересовање владало је и за дочек Нове године и програм Врњачке новогодишње бајке, која ће трајати од 30. децембра до 14. јануара, а многи су већ резервисали своје аранжмане. Када је реч о новим партнерствима, остварили смо више медијских сарадњи са новосадском телевизијом и РТВ Војводина. Са нама су разговарале и бројне туристичке агенције које већ сарађују са бањским агенцијама и хотелима. У целини, веома смо задовољни посетом и интересовањем. Сада се већ интензивно припремамо за Нову годину и за предстојећи Сајам туризма у Београду, изјавила је Мина Станојевић, ПР Туристичке организације Врњачка Бања.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА
Образовање

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА
Мозаик

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ
Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА