Ученици школе „Младост“ посетили „Кнежеве конаке“

Марина Ст. Јанковић

Двадесет ученика седмог и осмог разреда Основне школе „Младост“ Врњци заједно са наставницом Марином Јовковић и директором Школе Игором Дрманцем  посетило је 18. децембра Дом за смештај и негу старих лица „Кнежеви конаци“. Циљ посете била је реализација новогодишње креативне радионице. Ученици су за кориснике Дома правили и украшавали новогодишње честитке са искреним порукама и жељама у 2026. години, док су корисници Дома за ученике школе припремили новогодишње гипсане украсе са порукама. Ученици су поред честитки уручили и упаковане сапуне које су настали у производњи ученика и наставнице хемије Јелене Чолић. Директор Дома Иван Костић и особље припремили су послужење за ученике. Атмосфера је била веома пријатна, па су у једном тренутку ученици и отпевали сет песама. 

Договорено је да се и у наредном периоду реализују овакви видови активности који доприносе развоју емпатије, солидарности, хуманости и позитивних примера за целокупно друштво. 

Директор Основне школе „Младост“  Игор Дрманац искористио је прилику да се захвали директору Дома Ивану Костићу и особљу на љубазном дочеку и проведеном времену.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА
Култура

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ
Образовање

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ
Култура

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ