ОДРЖАНА ОПШТИНСКА ПАЖЉИВКОВА СМОТРА

Весна Ђорђевић

Агенција за безбедност саобраћаја у сарадњи са локалном самоуправом организовала је у врњачком Биоскопу традиционалну „Пажљивкову смотру“ која је окупила предшколце, као и ученике I и  II разреда.

Само такмичење организовано је у етапама, па су деца прво решавала тестове у својим вртићима и школама који су прегледани у Агенцији за безбедност саобраћаја,  након чега су формиране екипе које су демонстрирале знање на општинском нивоу.

– Деца која су постигла изузетне резултате борила су се раме уз раме са онима нешто слабијег знања јер је циљ такмичења да деца уче једни од других, рекла нам је Маја Цветковић, модератор такмичења.

Биоскоп је испунила сјајна енергија малишана, жеља за победом, много осмеха и блиставих очију које су тешком муком обуздавале жељу да се покаже расположиво знање и сачека ред и прилика за одговор.

Победници смотре  који ће представљати врњачку Општину на окружном такмичењу су: Група „Саобраћајац“ ПУ „Радост“, одељење Пискавац,  ученици првог разреда ОШ „Бане Миленковић“ Ново Село и Група „Зебрице“ ОШ „Попински борци“ за други разред.

Поред диплома и пласмана, организатор је за победнике обезбедио и поклон кациге.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

Амбасадор Индије посетио Врњачку Бању

Амбасадор Индије посетио Врњачку Бању
Друштво

АКВА ПАРК „РАЈ“ ПОСТАВИО СОЛАРНЕ ПУЊАЧЕ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ВОЗИЛА

АКВА ПАРК „РАЈ“ ПОСТАВИО СОЛАРНЕ ПУЊАЧЕ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ВОЗИЛА
Мозаик

Централни парк у новом летњем руху

Централни парк у новом летњем руху
Спорт

Екипа СБ „Меркур“ најуспешнија на спортским сусретима рехабилитационих установа

Екипа СБ „Меркур“ најуспешнија на спортским сусретима рехабилитационих установа
Друштво

„Технологија без маске“

„Технологија без маске“