Ђаци пешаци из Новог Села

Марина Ст. Јанковић

Преко 100 ученика од првог до четвртог разреда Основне школе „Бане Миленковић“ из Новог Села предвођени својим учитељицама спровело је неуобичајен подухват 14. новембра: једнодневни излет до Врњачке Бање и Биоскопа, али пешице, тур-ретур око осам километара. Учитељи: Анђелка Митић, Снежана Шпировић, Снежана Мићовић, Иван Вукојичић, Светлана Милановић, Љиља Вукојичић, Марија Бабић, Јасмина Китић и Невена Сеочанац, као и директор Школе Александар Цветљанин могу да буду поносни на малишане који су у овој активности показали одлучност, истрајност и снагу. У том раздраганом друштву, уз смех и жамор нестајали су километри као од шале и смањивала се дистанца. Излет је употпунио доручак у врњачком парку, али и гледање филмске пројекције у врњачком Биоскопу, анимирани филм „Мит о Маракуди: Камено доба“. Ђаци су се вратили у школу, са ништа мањим еланом.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА
Култура

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ
Образовање

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ
Култура

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ