У Палати Србија, 17. октобра организовано је свечано потписивање уговора о сарадњи између Комесаријата за избеглице и миграције и локалних самоуправа, међу којима је и Општина Врњачка Бања. Председник општине, Бобан Ђуровић, потписао је четири нова у...