„Пчелице“ заблистале на државном првенству

Весна Ђорђевић

Три злата и два сребра освојиле су чланице Ритмичког клуба гимнастике „Пчелица“ Врњачка Бања на Првенству Србије у С групним вежбама одржаном 30. новембра у Хали „Пинки“ Земун – Београд. Такмичење највишег ранга у нашој земљи окупило је 689 такмичарки, односно 70 екипа из 19 клубова из целе земље.

Млађе пионирке освојиле су друго место, пионирке прво, кадеткиње обруч прво место, млађе јуниорке лопта друго и јуниорке обруч прво место. Наступило је 49 такмичарки из Врњачке Бање сврстаних у пет група, а податак да су се сви овенчали медаљама најречитије говори о квалитету младих гимнастичарки и квалитету рада са њима.

— Морам да нагласим да је ово сам врх такмичења у нашој држави и у нашем спорту. Препоносни смо на резултате, а данас смо видели како и 0,05 јако утиче на освојено место. Девојчице браво, а ја и овим путем желим да вам кажем да се рад, ред и дисциплина на крају исплате. Верујемо у вас и зато вас и „терамо“, „приморавамо“, „гунђамо“ да увек може боље и јаче. У моје име, а верујем и у име свих тренера у клубу, једно велико браво, поручила је Анђела Илић, која је са тренером Немањом Живановићем предводила најбоље такмичарке из врњачког клуба на државном првенству, одмах по повратку из Београда.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА
Образовање

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА
Мозаик

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ
Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА