ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ ЗА ЈУНИОРЕ И ЈУНИОРКЕ

Марина Ст. Јанковић

ТРИ СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ ЗА НАШЕ ЏУДИСТКИЊЕ

Анита, Тијана и Теодора освојиле су сребрне медаље на Појединачном првенству Централне Србије за јуниоре и јуниорке у џудоу. Такмичење у организацији Џудо Савеза Централне Србије одржано је 9. априла у Нишу у  Хали „Мирослав Антић“.

Наше јуниорке су оствариле и  пласмане на Републичко првенство које ће се оджати 16. априла 2022. године у Београду.

Џудо клуба „Гоч“ Врњачка Бања на првенству су представљале Анита Радуловић у кат. до 52 kg, Тијана Пљеваљчић у кат. до 57 kg и Теодора Ђорђевић у кат +78 kg.

Теодора Ђорђевић, кадеткиња  наступила је у старијој  узрасној категорији јуниорки уз сагласност родитеља и Клуба. Она је победила у две борбе и једну изгубила.

Из 19 клубова Централне Србије наступио је 71 такмичар. Џудо клуб „Гоч“ је екипно по резултатима заузео шесто  место од 19 клубова.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Политика

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА
Култура

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ
Образовање

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА
Спорт

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ
Култура

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,