ШУМАРИЈАДА И ОВЕ ГОДИНЕ У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

Редакција

XIX Сабор шумара, одржан је у Врњачкој Бањи од 10. до 12 септембра.

„Шумаријада“ је ове године окупила преко 750 учесника, запослених у шумарским газдинствима ЈП „Србија Шуме“. Годишњи сусрети шумарских радника одржавају се сваке године у Врњачкој Бањи, а према речима Игора Брауновића, директора „Србија шума“, наша бања је идеална за све што њима треба, укључујући и такмичење секача па до одличног смештаја. ЈП „Србија шуме“ ове године обележава 30 година од оснивања.

У три дана „Шумаријаде 2021“ шумарски радници имали су такмичења у малом фудбалу, одбојци, надвлачењу конопца, пикаду, шаху, стоном тенису, шумарском вишебоју, скоку у даљ, трчању на 200 метара, стрељаштву, а најважније за мушке учеснике било је такмичење секача у обарању стабала.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА
Образовање

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА
Мозаик

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ
Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА