НА ЏУДО ТУРНИРУ „ТРОФЕЈ БРАНИЧЕВА“ МЕДАЉА ЗА ТЕОДОРУ

Марина Ст. Јанковић

Међународни џудо турнир „Трофеј Браничева 2022“, чији је технички организатор Џудо клуб „Бамби“, одржан је почетком децембра у великој сали „Спортски центар“ у Пожаревцу.

Такмичарка  Џудо клуба „Гоч“ Врњачка Бања борила се за „Трофеј Браничева“. Кадеткиња Теодора Ђорђевић (2007) у категорији  + 70 kg  освојила је треће место и бронзану медаљу.

Теодора каже да јој је свако такмичење прави изазов. Она је изразила наду да ће наредне године остварити боље резултате и сјајније медаље.

На овом Џудо турниру  учествовала су 322 такмичара из четрдесет једног клуба клуба. Поред такмичара из Србије такмичили су се и џудисти из  Румуније и Црне Горе.

Председник Џудо клуба „Гоч“ Врњачка Бања Зоран Стаменић задовољан је са Теодориним успехом, поготово што из такмичења у такмичење она осваја медаље.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА
Образовање

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА
Мозаик

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ
Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА