„ГОРСКИ ВУКОВИ“ ДОДЕЛИЛИ ПРИЗНАЊА ЗДРАВСТВЕНИМ РАДНИЦИМА

Редакција

Удружење бораца ратова од 1990-1999 „Горски вукови“ доделило је 16. новембра признања у виду плакета Дому здравља „Др Никола Џамић“ у Врњачкој Бањи, ковид амбуланти у Новом Селу и пулмологу др  Милану Симоновићу у знак захвалности за несумњиво висок допринос у очувању здравља грађана у време пандемије. Признања су додељена за изузетно залагање, самопрегоран рад и лично ангажовање појединаца у превенцији здравствене заштите коју су показали радници Дома здравља, а посебно у збрињавању оболелих . Признања су им  у просторијама Дома здравља уручили Дејан Ерац председник удружења бораца, чланови удружења Радојко Станојчић и Јован Шеровић  и пуковник проф. др Мића Живојиновић.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Политика

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА
Култура

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ
Образовање

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА
Спорт

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ
Култура

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,