КУД „АБРАШЕВИЋ“ У ГОРЊЕМ ВИДОВУ

Марина Ст. Јанковић

КУД „Абрашевић“ Врњачка Бања је 2. децембра наступио на обележавању 10 година постојања КУД-а „Моравац“ из Горњег Видова код Параћина. Извели су популарне кореографије, игре из Владичиног Хана и из Лесковца. Концерт је одржан у Дому културе у Горњем Видову. Многобројна публика великим аплаузима наградила је наше играче.

– Наш КУД се са овог наступа враћа са пуно лепих утисака, као и са много склопљених нових пријатељстава. Драго нам је што на најлепши начин у многим местима наше земље и ван ње представљамо Врњачку Бању чувајући нашу традицију и културу, успостављајући међусобну сарадњу са другим друштвима и трудићемо се да таквих наступа буде још више, каже Ненад Јовановић, уметнички руководилац КУД-а „Абрашевић“.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Друштво

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА

УРДОУР ДОБИО НОВИ КОМБИ ЗА ПРЕВОЗ ЧЛАНОВА
Образовање

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА

СВЕЧАНОСТ ЗА НОСИОЦЕ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ У ПОПИНСКИМ БОРЦИМА
Мозаик

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ

ШЕРИНГ ДАН ЗА ОДРАСЛЕ
Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА