БРОНЗА ЗА МЛАДУ ВРЊАЧКУ ЏУДИСТКИЊУ

Весна Ђорђевић

Теодора Ђорђевић, чланица Џудо клуба „Гоч“ из Врњачке Бање освојила је бронзану медаљу на Појединачном првенству Србије за кадете и кадеткиње које је одржано 10. фебруара у Спортском центру „Шумице“  у Београду.

Теодора је до медаље дошла у конкуренцији кадеткиња у категорији +70 килограма након победе ипоном у четвртфиналу над Зојом Миловановић (Велико Градиште), да би потом у полуфиналу  изгубила на опоменама и казнама од Јоване Милошевић (Црвена Звезда) и коначно ипоном победила Сару Шаиновић (Бор) у борби за треће место.

Млађи кадет Андрија Димитријевић, члан Џудо клуба „Гоч“,  имао је обезбеђен пласман на ово такмичење, али је због болести био спречен да наступи.

Првенство у техничкој организацији Џудо савеза Београда, окупило је 186 такмичара из 60 клубова – по четворо најбоље пласираних на првенствима Џудо савеза Београда, Војводине и Централне Србије.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Политика

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА
Култура

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ
Образовање

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА
Спорт

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ
Култура

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,