„Дива туризма“ – Кристина је најлепша

Марина Ст. Јанковић

У Хотелу „Цептер“ 15. септембра одржан је избор „Дива туризма EX YU“, уз подршку Кабинета министра за помирење, друштвену стабилност и економску сарадњу. Манифестацију је отворила Татјана Ђурђевић Степанић, заменица начелника Општинске управе. Осам девојака промовисало је локалну традицију, обичаје и туристичке потенцијале. Мис „Дива туризма“ 2025. године је Кристина Милосављевић из Врњачке Бање. Њена прва пратиља је Исидора Симеуновић, а друга пратиља Јелена Николић. Према оцени жирија новинара, најлепша девојка је Анђела Дончић.

Девојке су носиле креације Биљане Ршумовић и Мирослава Пучијашевића. Догађај је уоквирио чудесан наступ Маје Маринковић која је отпевала неколико омиљених песама.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Култура

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

„ИНЕ СВЕТЛОСТИ – ОМАЖ МИЛАНУ ЂОКИЋУ“ У ВРЊАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ
Друштво

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА

ОБЕЛЕЖЕН МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДРЖАВНИХ СЛУЖБЕНИКА
Култура

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ

КОНЦЕРТ ВЕРЕ СТОЛИЋ У ЗАМКУ КУЛТУРЕ
Образовање

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ВРЊАЧКЕ БАЊЕ НА ЗАЈЕДНИЧКОМ БИЛБОРДУ
Култура

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ

АБРАШЕВИЋ ОБЕЛЕЖИО ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ТРАДИЦИОНАЛНИМ ФЕСТИВАЛОМ КАД ЛИПЕ ЦВЕТАЈУ