ПОЧЕЛЕ XX РАДНИЧКО СПОРТСКЕ ИГРЕ СПОРТСКИХ ЦЕНТАРА СРБИЈЕ

Редакција

Јубиларне, XX  Радничко спортске игре Асоцијације Спортских центара Србије, отворене  су јуче у Врњачкој Бањи. Прва такмичења почела су одмах након отварања испред Хотела „Цептер“, а преко 150 учесника из Спортских центара Србије,  такмичиће се у 19 дисциплина у мушкој и женској конкуренцији.  Поред фудбала,  на програму су такмичења у одбојци, баскету, пливању, стрељаштву, куглању, надвлачењу конопца и другим спортовима.

Игре се одржавају у организацији Асоцијације Спортских центара Србије, Спортског центра Врњачке Бање и агенције „СПА Тревел“,   трају до 28. маја, када ће бити проглашени победници.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Политика

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА
Култура

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ
Образовање

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА
Спорт

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ
Култура

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,