ТРИ МЕДАЉЕ ЗА ВРЊЧАНЕ

Марина Ст. Јанковић

На Првенству Србије у џудоу за ученике основних и средњих школа врњачку Општину, односно своје школе представљала су четири такмичара Џудо клуба „Гоч“: Теодора Ђорђевић, Милош   Ђуровић, Тијана Пљеваљчић и Ненад Савковић.

Петог маја у Београду у Хали „Шумице“ за медаље су се борила 503 основца и средњошколца који су се претходно пласирали на првенствима Централне Србије, Војводине и Београда, из 282 школе. Наше младе џудисте на такмичење је водио професор Иван Бурмаз  из Гимназије Врњачка Бања.

Теодора Ђорђевић из ОШ „Бане Миленковић“ Ново Село, кат. +63kg IV група, освојила је треће место. Ученик Угоститељско туристичке школа Врњачка Бања Милош Ђуровић у кат. до 90kg V група освојио је треће место. За сребрну медаљу изборила се гимназијалка Тијана Пљеваљчић кат. до 57kg VI група, док је гимназијалац Ненад Савковић кат. до 81kg VI група, овог пута прошао без запаженог резултата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Email

Најновије

Политика

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА

ОДРЖАНА 13. СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ВРЊАЧКА БАЊА
Култура

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ

ПРЕДСТАВА „НЕ ОКЛЕВАЈ – ИМПРОВИЗУЈ!“ ИЗВЕДЕНА У ВРЊАЧКОМ БИОСКОПУ
Образовање

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА

ВРЊАЧКА БАЊА ДОМАЋИН РЕГИОНАЛНЕ КОНФЕРЕНЦИЈЕ О ЈАЧАЊУ СТРУЧНОГ ОБРАЗОВАЊА
Спорт

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ

ЛЕТЊИ КОШАРКАШКИ КАМП ИГОРА РАКОЧЕВИЋА У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ
Култура

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ ,,СТЕВАН МОКРАЊАЦ”,