Поштовани суграђани,
У име Општине Врњачка Бања и у своје име, честитам вам Дан државности Републике Србије, празник Сретење!
Нека наша Србија настави да се развија и буде домаћин миру, напретку и солидарности, а наша слога темељ на ком градимо будућ...