Амбасадори који своју дипломатску мисију обављају у Републици Србији, посетили су Врњачку Бању 29. и 30. јуна, а угостио их је председник Општине Врњачка Бања, Бобан Ђуровић. Ову викенд туру за амбасадоре у Србији, Општина Врњачка Бања организује у с...