Удружење грађана „Новоселац“, потомци жртава и СУБНОР Врњачка Бања, код „Споменика палим борцима и жртвама фашистичког терора од 1941. до 1945. године“, обележили су 7. јуна један од најцрњих дана у историји Новог Села, Црну Велику среду.
Након Парас...